about

Szkolenia dobrze i w cenie - enValued - Tanie Dobre Szkolenia

title

enValued – Szkolenia dobrze i w cenie

map
© 2012 enValued szkolenia

Szkolenia biznesowe :: zarządzanie, sprzedaż, negocjacje, marketing, finanse.

Szkolenia zamknięte EnValued

Podwójnie praktyczna oferta

Szkolenia zamknięte EnValued to najlepszy wybór dla pracowników firm i instytucji, którzy pragną rozwijać się zawodowo i zwiększać zasób posiadanych umiejętności - łącząc praktyczną wiedzę z bardzo dobrą ceną szkolenia.

Szkolenia zamknięte to takie, które organizujemy dla wybranej firmy. Są poprzedzone analizą potrzeb szkoleniowych. Gwarantujemy, że program szkoleniowy, ćwiczenia i sposób prowadzenia zajęć oraz wszelkie inne elementy szkolenia będą przygotowane specjalnie dla Państwa - tak, aby spełniały Państwa oczekiwania.

Oferujemy korzsytne ceny dla naszych Klientów.

Szkolnenia zamknięte realizujemy w następujących obszarach tematycznych:

Szkolenia twarde:
Szkolenia miękkie:

Cztery sektory szkoleń

Szkolenia zamknięte EnValued realizowane są w czterech sektorach: administracji publicznej, projektów unijnych oraz kształcenia tzw. kompetencji twardych (konkretna wiedza specjalistyczna, np. procedury i techniki wykonywania pracy) i kompetencji miękkich (umiejętności osobiste oraz społeczne, np. zarządzanie sobą, motywacja, umiejętności interpersonalne).

Projektujemy rozwój
EnValued nie ogranicza się do zaproponowania sztywnej tematyki szkoleń. Tak jak od pracowników firm oczekuje się elastyczności i otwartego podejścia do realizowanych zadań, tak też EnValued elastycznie, otwarcie i z wyjątkową dbałością o jakość oferty - dostosowuje się do potrzeb swoich klientów.
[dowiedz się więcej]
Projektowanie rozwoju organizacji poprzez rozwój kompetencji zawodowych pracowników - stanowi naszą ambicję i cel prowadzonych szkoleń. W ramach projektów szkoleniowych pomagamy klientom w określeniu celów kształcenia. I pomagamy je osiągnąć dzięki programowi szkoleń.

Dowiedz się o nas więcej i zapoznaj się z naszą ofertą! gdzie ?
Bezcenne zaangażowanie
Nie jesteśmy tzw. standardowym dostawcą usług. Współtworzymy systemy kształcenia pracowników. Pomagamy im osiągnąć zamierzone cele zawodowe. Szczerze angażujemy się w rozwój organizacji każdego z naszych klientów. Dlaczego? Dlatego że czujemy się współodpowiedzialni za efekt pracy uczestników szkoleń EnValued.
[dowiedz się więcej]
Efektywność szkoleń EnValued stanowi naczelną zasadę naszych działań. To dzięki nim wielu uczestników zajęć ponownie wybiera markę EnValued, pragnąc w dalszym ciągu rozwijać się zgodnie z wymogami rynku. A przez to - rozwijać organizację, której są ważnymi i wartościowymi współtwórcami. Kreatorami sukcesu opartego nie tylko na wyniku finansowym, ale i na wartościach budujących poczucie bezpieczeństwa, satysfakcji i radości z wykonywanej pracy.

Dowiedz się o nas więcej i zapoznaj się z naszą ofertą! gdzie ?

Szkolenia otwarte

Szkolenia miękkie:

Szkolenia twarde:

Szkolenia dobrze i w cenie